Відповідно до п.10 частини 1 ст.13, п.10 ст.16, п.1ст.28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст.. 17, 18, 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 17 Закону України «Про зайнятість населення», розпорядження голови облдержадміністрації від 13.01.2017 № 13 «Про забезпечення в області контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення» в районі активізовано роботу та оновлено склад районної робоча група з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення.
На черговому засіданні робочої групи, що відбулася 19.01.2017 року, затверджено план роботи та графік перевірок на І квартал 2017 року.
Також повідомляємо, що на виконання доручення голови облдержадміністрації від 17.01.2017 року №01.01-11/260 Управління Держпраці у Вінницькій області 7 лютого о 14 год. в залі засідань районної ради проводить семінар-нараду для керівників та спеціалістів суб’єктів господарювання, приватних підприємців.
Під час проведення семінару наради будуть висвітленні наступні питання:
- Закон України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» від 03.11.2016 №1728-VIII.
- Закон України від 3.11.2016 № 1726- VIII внесені зміни до ЗУ «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності щодо лібералізації системи державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».
- Закон України від 21 грудня 2016 року № 1801- VIII «Про державний бюджет України на 2017 рік» щодо мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
- Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 6.12.2016 № 1774- VIII щодо оплати праці.
- Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» зі змінами щодо повноважень органів місцевого самоврядування по здійсненню контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення.
- Зміни у Кодексі України «Про адміністративні правопорушення»
- Додаткові підстави для застосування штрафів відповідно до ст..265 КЗпПУ.
Секретар робочої групи з питань забезпечення контролю за
додержанням законодавства про працю та зайнятість населення С. Луценко