1 лютого 2017 року голова райдержадміністрації І.Вінник провів засідання оргкомітету з підготовки відзначення у Погребищенському районі Дня учасника бойових дій на території інших держав. Він довів до відома присутніх план заходів, який затверджений відповідним розпорядженням райдержадміністрації.

  Начальник відділу інформаційної діяльності, організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації В. Старинчук поінформував про хід виконання Указу Президента України від 11 лютого 2004 року №180

«Про День вшанування учасників бойових дій на території інших держав», відповідного розпорядження голови райдержадміністрації та зазначив, зокрема, що на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації перебуває 102 особи даної категорії.

  На оргкомітеті розглянуто звернення Погребищенської Спілки ветеранів війни в Афганістані щодо проведення під її егідою сольного виступу настоятеля Храму Успіння Божої Матері протоієрея Віктора та показового виступу курсантів Православної парашутно-десантної школи.

  В ході обговорення визначено формат проведення 15 лютого 2017 року районних урочистостей з нагоди Дня учасника бойових дій на території інших держав в районному кінотеатрі ім.В.Терлецького та заходу, ініційованого Погребищенською Спілкою ветеранів війни в Афганістані

  Підводячи підсумки засідання І.Вінник наголосив, що відзначення у Погребищенському районі Дня учасника бойових дій на території інших держав має відбутись на належному патріотичному рівні, сприяти гідному вшануванню ветеранів війн, членів сімей загиблих воїнів.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації