1 лютого 2017 року відбулося засідання конкурсної комісії з визначення аптечних установ та стоматологічних закладів, які здійснюватимуть пільгове медичне обслуговування окремих груп пільгової категорії населення згідно з Комплексною цільовою програмою підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей, а також сімей загиблих та інших верств населення, які потребують соціального захисту на 2017 рік, затвердженої рішенням 13 сесії районної ради 7 скликання від 22.12.2016 р. №5-13-7/289.

  Заступник голови райдержадміністрації, голова комісії П. Шафранський зазначив, що відповідно до Порядку використання коштів місцевих бюджетів, передбачених на пільгове медичне обслуговування окремих груп пільгової категорії населення, затвердженого розпорядження голови райдержадміністрації від 10.01.2017 року № 9 проводився прийом документів для участі в конкурсі аптечних установ та стоматологічних закладів. До участі в конкурсі були допущенні претенденти з числа аптечних установ та лікувально-профілактичних закладів, стоматологічних установ, територіальних медичних об’єднань та лікарень, які у своїй структурі мають стоматологічні підрозділи та вчасно подали конкурсній комісії відповідний пакет документів. У конкурсі з відбору: переможцями визначено Погребищенську центральну районну лікарню, ТОВ «Погребищенська аптека» та ТОВ «Єврофарм-Вінниця».

  Голова комісії доручив управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, як головному розпоряднику коштів, на здійснення заходів щодо фінансування витрат на медичне обслуговування окремих груп пільгової категорії населення укласти договори з переможцями конкурсного відбору про відшкодування витрат за медикаментозне забезпечення за пільговими рецептами лікарів та про відшкодування витрат за послуги зубопротезування окремих груп пільгової категорії населення в межах коштів передбачених Комплексною цільовою програмою підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей, а також сімей загиблих та інших верств населення, які потребують соціального захисту на 2017 рік.

  Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації В. Павлюк