1 лютого 2017 року відбулося засідання районного комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури під головуванням заступника голови райдержадміністрації П. Шафранського.

  Розглянуто підсумки роботи комітету за 2016 рік та затверджено план роботи на 2017 рік на виконання Указу Президента від 1 червня 2005 року №900 «Про першочергові заходи щодо створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями».

  В 2016 році було обладнано пандусами три амбулаторії в селі Дзюньків, Очеретня та №2 м. Погребище. Заплановано на 2017 рік зробити доступними для людей на візках туалети в амбулаторії №1 м. Погребище та управлінні соцзахисту, а також вирішити питання доступності громадського транспорту для людей з інвалідністю. В ході проведення засідання здійснено аналіз потреби додаткового облаштування приміщень медицини, культури та інших закладів району. Питання щодо доступності залишається одним із основних пріоритетів діяльності місцевих органів виконавчої влади.

  Начальник управління праці та соціального
захисту населення райдержадміністрації В. Павлюк