2 лютого 2017року голова райдержадміністрації І.Вінник провів нараду з головами і землевпорядниками виконавчих комітетів міської та сільських рад району, орендарями водних об’єктів за участі начальника відділу Вінницького науково-дослідного та проектного інституту з землеустрою Л.Левошко, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників ряду служб району.

  Відкриваючи нараду голова райдержадміністрації І.Вінник подякував керівникам територіальних громад за активну участь у зборі допомоги жителям Авдіївки та закликав вшанувати хвилиною мовчання усіх, хто загинув за останні дні на Сході України.

  Заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський проінформував учасників наради про стан орендних відносин по водних об’єктах району та зазначив, що район посідає 2 місце у Вінницькій області за їх кількістю – 267. Він окреслив коло питань, що вимагають вирішення для впорядкування договорів оренди водних об’єктів з урахуванням змін в законодавстві України з даного питання.

  Про надання необхідної інформаційно-методичної допомоги для підготовки документів на оренду земельних ділянок водного фонду йшлося в інформації В.Ільчука – начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

  Начальник відділу Вінницького науково-дослідного та проектного інституту з землеустрою Л.Левошко і начальник відділу Держгеокадастру у Погребищенському районі Вінницької області Д.Мельничук ознайомили учасників наради з новим порядком розрахунку орендної плати за водойми, що знаходяться в межах населених пунктів. Крім того, озвучили перелік необхідних документів для оформлення договорів оренди земель сільськогосподарського призначення та земель водного фонду.

  Про зміни в податковому законодавстві України з піднятих питань доповіла начальник Погребищенського відділення Калинівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби України у Вінницькій області Л.Мороз.

  Про оплату праці працівників та перевірки роботодавців на предмет виконання змін законодавства України в рамках збільшення мінімальної зарплати йшлося у виступі головного державного інспектора праці Територіальної Державної інспекції з питань праці у Вінницькій області В.Хамули.

  Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації В.Павлюк поінформував про призначення пільг та субсидій у 2017 році з урахуванням змін у чинному законодавстві України.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи
та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації