6 лютого 2017 року голова райдержадміністрації І. Вінник провів робочу нараду за участю голови районної ради С. Волинського, керівників відповідних районних служб, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації.

  Обговорювались питання підготовки до підсумкової колегії райдержадміністрації та стану справ на даний час по усіх сферах життєдіяльності району.

  Заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський поінформував, що 7 лютого відбудеться семінар-нарада для керівників та спеціалістів суб’єктів господарювання, приватних підприємців з питань розгляду змін у законодавстві щодо оплати праці за участі членів обласної робочої групи з питань легалізації трудових ресурсів. Він запропонував керівнику Погребищенського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області С.Недошовенку налагодити ефективнішу співпрацю із суб’єктами господарювання району щодо залучення їх важкої техніки на випадок ускладнення погодних умов.

  Начальник відділу освіти райдержадміністрації З.Бутенко поінформувала про перенесення навчання в школах району на три дні у зв’язку із ускладненням погодних умов.

  В ході наради також розглянуто ряд питань, які вимагають вирішення, зокрема:

  • проведення робіт з розчистки від снігу вулиць та під’їзних шляхів до населених пунктів району;
  • електронного декларування;
  • виконання бюджету району у січні 2017 року;
  • підготовки до відзначення у районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та Дня вшанування Героїв Небесної Сотні;
  • підготовки матеріалів до чергової сесії районної ради.

  За підсумками обговорення піднятих питань голова райдержадміністрації дав ряд доручень керівникам районних служб, структурних підрозділів райдержадміністрації.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи
та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації