15 лютого 2017 року в районному кінотеатрі ім.. В.Терлецького відзначили 28 річницю виведення радянських військ з республіки Афганістан та вшанували пам'ять учасників бойових дій на території інших держав.

  У заході взяли участь голова райдержадміністрації І.Вінник, голова районної ради С.Волинський, голова районної організації Спілки ветеранів війни в Афганістані О.Цегельнюк, учасники бойових дій на території інших держав, учні та студенти навчальних закладів району, громадськість.

  Голова райдержадміністрації І.Вінник у своєму виступі, зокрема, зазначив: «…Ризикуючи своїм життям, ви чесно виконали присягу, зберегли бойове братерство і сьогодні передаєте свої знання і великий досвід новому поповненню Збройних Сил України. Більше трьох тисяч українських військовослужбовців не повернулися живими з тієї війни, з них 6 - наших земляків: Іващук Василь Іванович, Іщук Віктор Васильович, Кумчак Іван Андрійович, Мельник Євгеній Олександрович, Харченко Олександр Миколайович, Шевчук Олександр Васильович. Україна завжди пам’ятатиме їх героїчні подвиги…». Подякував учасникам бойових дій за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність, побажав міцного здоров’я, витримки, впевненості у собі, добра, благополуччя їх родинам та мирного неба.

  Привітав своїх побратимів і голова районної організації Спілки ветеранів війни в Афганістані О.Цегельнюк та наголосив на необхідності встановлення в нашій державі миру та злагоди.

  З нагоди свята керівники району вручили Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради з грошовими винагородами батькам загиблих, учасникам бойових дій на території інших держав.

  Присутніх привітали тематичним виступом учасники художніх колективів району.

  Пам’ять воїнів-афганців та українців, які загинули внаслідок бойових дій на території інших держав присутні в залі вшанували хвилиною мовчання.

  Після урочистостей учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам – афганцям.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації