16 березня 2016 року керівництвом райдержадміністрації проведено семінар-нараду з орендарями водних об’єктів району, землевпорядниками сільських рад, керівниками територіальних громад району, де основними питаннями були використання ставкового господарства та розрахунків за землю і воду. Участь у заході взяли заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації М. Заїка, представник громадської організації "Асоціація рибоводів "Союз" В. Лунчук, головний державний ревізор-інспектор Погребищенського відділення Калинівської ОДПІ Т. Кучер, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації В. Ільчук, в.о. начальника відділу Держгеокадастру у Погребищенському районі Д. Мельничук.

  З детальною інформацією щодо механізму дій при наданні в оренду водного об’єкта разом з земельною ділянкою державної власності, стану проведення розрахунків за оренду водойм виступив заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації М. Заїка.

  Щодо земельних питань інформував в.о. начальника відділу Держгеокадастру райдержадміністрації Д. Мельничук.

  Про індексацію нормативно-грошової оцінки землі та інших податкових вимог до орендарів водних об’єктів розповіла головний державний ревізор-інспектор Погребищенського відділення Калинівської ОДПІ Т. Кучер.

  «Під час зустрічі ми зосередились на проблемах, які на сьогоднішній день існують, і потребують негайного вирішення. Нам разом потрібно навести порядок у водному просторі району. Уже сьогодні розпочати благоустрій водних об’єктів, що заходяться у вашому підпорядкуванні — зазначив, підсумовуючи активне обговорення заступник голови райдержадміністрації П. Шафранський. Він наголосив на необхідності поглиблення подальшої співпраці у зазначеному форматі та вніс пропозицію щодо створення громадської організації орендарів водних об’єктів.

  Надано вичерпні відповіді на всі запитання, що виникали впродовж наради у орендарів водних об’єктів та керівників територіальних громад району.

Відділ з питань внутрішньої політики
та зв’язків із ЗМІ і громадськістю
апарату райдержадміністрації