17 лютого 2017 року голова райдержадміністрації І.Вінник, голова районної ради С.Волинський, начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дитячому населенню Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Т.Бондаренко взяли участь у відкритті дитячого відділення. В приміщення хірургічного корпусу центральній районній лікарні після проведення капітального ремонту дитяче відділення «переїхало» із старого приміщення, яке збудоване ще у 1923 році.

  Головний лікар Погребищенської центральній районній лікарні В.Павліченко і завідувач дитячого відділення, лікар-педіатр вищої категорії Т.Шульгань подякували керівництву району за сприяння у фінансуванні ремонтних робіт, та усім, хто долучився до оновлення дитячого відділення, і всім тим, хто приклав свої зусилля, аби відділення стало не просто гарним, а комфортним для найвибагливіших пацієнтів - погребищенських діточок.

  Василь Миколайович зазначив, що ремонт був дуже серйозний, тривав майже рік, через великий об'єм роботи, зокрема, в приміщенні були замінені вікна і двері, системи електропостачання, водопостачання та каналізаційна система, проведені внутрішні роботи зі шпаклювання стін та облицювання їх керамічною плиткою. На ремонт було витрачено 354 тис.грн. з районного бюджету та благодійні внески сільгоспвиробників в сумі 71 тис.грн.

  Керівництво району подарувало для відділення небулайзер, а первинна ланка сімейної медицини - пелинальний столик.

  Після відкриття відділення начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дитячому населенню Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Т.Бондаренко ознайомилася з роботою пологового реанімаційного та хірургічного відділень центральної районної лікарні. Тетяна Вікторівна відмітила суттєві зміни не тільки в проведених ремонтних роботах приміщень, але і в оснащенні лікарні новим обладнанням, що значно покращить проведення лікування та оперативних втручань на сучасному рівні.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації