Земля у вишиваному роздоллі
  Об’єднує правічнії родини,-
  Ця карта є творінням духу й волі,
  Священний оберіг для України.

  17 лютого 2017 року у Погребищенський край завітала карта «Вишивана моя Україна», створена руками казначеїв всієї України.

  Це справжній витвір мистецтва! Карту і літопис презентовано у районному краєзнавчому музеї всесвітньовідомої фольклористки Насті Присяжнюк та у Погребищенській дитячій музичній школі, де вона отримала високу оцінку глядача і слухача.

  Майстрині з кожного регіону України передали позитивну місцеву енергетику людей, яка надихає на об’єднання сили і духу, на мир та кращі сподівання. Ми єдині!,- кричать візерунки із карти. Рукотворна краса казначеїв така ж прекрасна і багата, як наша українська земля. Карта шедевром увійде в історію і через сотні років інші покоління будуть милуватись і вивчати її простори. Вишивки кожної області України неповторні. Вони несуть за собою великі томи минулого. Доторкаєшся до цієї карти і відчуваєш гордість. Казначеї не тільки вміло працюють з цифрами, а й доторкаються до високого мистецтва. Візерунки із карти в доступній формі нагадують нам ще раз, як потрібно любити Україну.

  Будьмо єдиними і не байдужими!

  Начальник управління Державної казначейської служби
України у Погребищенському районі Вінницької області З. Герасимович