21 лютого 2017 року заступник голови райдержадміністрації П. Шафранський провів засідання районної комісії з питань захисту прав дитини, на якому обговорено 12 питань: про ефективність функціонування прийомних сімей: Авдєєва Л.В. і Колісніченко Г.І., жителів с. Новофастів Погребищенського району Гірчук О.М. і Гірчука В.П.; Кухар О.М.; Янівця В.М. і Янівець Н. В., Мельник О. О., жителів м. Погребище; про соціальний супровід сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах; про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

  У засіданні взяли участь керівники, заступники керівників організацій та установ, дотичних до захисту прав дитини, представники органів опіки та піклування міської і сільських рад та навчальних закладів району, соціальні фахівці.

  По кожному із питань прийнято рішення. Чергове засідання районної комісії з питань захисту прав дитини заплановано на березень 2017 року.

  Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Л. Гарнага