Сьогодні, 18 березня, заступник голови райдержадміністрації П. Шафранський та міський голова А. Білик відвідали колектив КП "Комунсервіс", де з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення привітали їх із професійним святом.

  Заступник голови райдержадміністрації П. Шафранський висловив щиру вдячність людям, які присвятили себе роботі в цій сфері. Він зазначив: «Немає іншої галузі, яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей.

  Ваша робота – одна з найважливіших складових господарського комплексу району. Незважаючи на всі негаразди сьогодення, ви своєю наполегливою працею забезпечуєте задоволення повсякденних побутових потреб і запитів громадян нашого району». Побажав присутнім міцного здоров’я, благополуччя, родинного щастя, професійних успіхів і нових трудових здобутків, миру й злагоди в сім’ях, здійснення всіх життєвих планів та впевненості у завтрашньому дні!

  Також з нагоди свята за внесок у розвиток житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення району, заступник голови райдержадміністрації вручив кращим працівникам галузі Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради.

  Відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків із ЗМІ і громадськістю апарату районної державної адміністрації