На виконання розпорядження голови Вінницької облдержадміністрації В.Коровія від 27 лютого 2017 року №128 «Про модернізацію первинного рівня надання медичної допомоги в частині запровадження інформаційних технологій в закладах сімейної медицини області» заступником голови райдержадміністрації П. Шафранським проведено засідання робочої групи з вирішення проблемних питань галузі охорони здоров’я як комунікативної платформи усіх зацікавлених суб’єктів процесу.

  В ході обговорення плану реалізації заходів з виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 року №103-р «Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я» та постанови Кабінету Міністрів України від 09 листопада 2016 року №863 «Про запровадження відшкодування вартості лікарських засобів» було зазначено, що в закладах первинної мережі тривають роботи з формування реєстру пацієнтів та запровадження механізму відшкодування вартості лікарських засобів.

  Також було прийнято рішення про ініціювання питання щодо виділення з районного бюджету 50 тис.грн. для організації інтернет-точок та закупівлі необхідної оргтехніки.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації