Відбувся публічний звіт голови Погребищенської районної державної адміністрації І. Вінника перед громадськістю району

  Відповідно до Закону України «Про державну службу» та на виконання наказу Національного агентства України з питань державної служби від 20 грудня 2016 року №277 «Про затвердження Типового порядку проведення публічного звіту керівника органу виконавчої влади» 15 березня 2017 року відбувся публічний звіт голови Погребищенської районної державної адміністрації І. Вінника перед громадськістю «Про підсумки діяльності Погребищенської райдержадміністрації за 2016 рік».

  Іван Васильович у своєму виступі детально проаналізував роботу райдержадміністрації та її структурних підрозділів у 2016 році, окреслив досягнення та проблемні питання соціально-економічного життя району.

  В ході обговорення громадськість району порушила перед керівником району низку проблемних питань, зокрема, відновлення роботи Погребищенського маслосирзаводу, перепрофілювання цукрового заводу, створення нових робочих місць, стану демографічної ситуації в районі, залучення в економіку району іноземних інвестицій та пошук інвесторів.

  (Публічний звіт голови Погребищенської районної державної адміністрації Івана Вінника про підсумки діяльності райдержадміністрації у 2016 році) (http://pogrda.gov.ua/index.php/392-publichnyi-zvit-holovy-pohrebyshchenskoi-raionnoi-derzhavnoi-administratsii-ivana-vinnyka-pro-pidsumky-diialnosti-raiderzhadministratsii-u-2016-rotsi).

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації