З метою поліпшення санітарного та естетичного стану територій населених пунктів району після зимового періоду, покращання благоустрою та озеленення території Погребищенським районним центром зайнятості 16 березня 2017 року було проведено засідання «круглого столу» на тему: «Про організацію весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів району».

  Серед запрошених були заступник голови райдержадміністрації та 12 представників територіальних громад. Метою заходу було опрацювання спільних дій між органами місцевого самоврядування та службою зайнятості в підготовці та проведенні тимчасових та громадських робіт, своєчасному підборі кадрів на робочі місця з числа осіб, які належать до місцевого населення.

  Перед учасниками заходу виступив директор Погребищенського районного центру зайнятості Олександр Віцінський, який повідомив присутнім про стан ринку праці в районі, надав вичерпну інформацію щодо результатів роботи в 2016 році та у січні-лютому 2017 року з питань зайнятості населення.

  Лариса Пранципал, заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг, проінформувала про порядок реєстрації, перереєстрації громадян, підбір підходящої роботи.

  Тетяна Коріненко, начальник відділу взаємодії з роботодавцями, детально зупинилась на порядку організації оплачуваних громадських робіт, на оплаті праці та соціальних гарантіях працівників, прийнятих на тимчасові роботи, відмітила, що в цьому році вже проводять громадські роботи Погребищенська міська, Морозівська та Левківська сільські ради.

  Сільські голови проінформували про організацію громадських робіт в 2016 році та про перспективи на 2017 рік. Завдяки проведенню громадських робіт було здійснено розчистку кладовищ, упорядкування доріг та придорожніх смуг, упорядкування пам’ятників, паркових зон, благоустрій об’єктів соціальної сфери та інше.

  Голови сільських рад подякували за співпрацю щодо організації громадських робіт, зокрема голова Павлівської сільської ради відмітив, що ще з 2006 року на території сільської громади організовуються громадські роботи за сприяння служби зайнятості. і завдяки такій довготривалій співпраці зроблено дуже багато для благоустрою територіальної громади. Голова Спичинецької сільської ради відмітив, що завдяки організованим громадським роботам ошатними стали два парки в с. Спичинці та с. Васильківці, розчищено кладовище. Голова Мончинецької сільської ради Василь Цимбал також відмітив позитив від організації громадських робіт, а саме користь для громади і для осіб, які брали участь в роботах. Голови Білашківської, Андрушівської, Гопчицької сільських рад зазначили, що на даний час дуже важко підібрати безробітних, які б добросовісно відносились до своїх обов’язків при виконанні громадських робіт.

  Заступник голови Погребищенської райдержадміністрації Петро Шафранський зазначив, що спільними зусиллями сільських громад та служби зайнятості можна і треба досягти вагомих результатів - зробити ошатними наші населені пункти і забезпечити тимчасову зайнятість громадян.

  За результатами "круглого столу" укладено договір на громадські роботи з Мончинецькою сільською радою та узгоджено кількість договорів на квітень 2017 року.

  Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Коріненко