16 березня 2017р. під головуванням голови районної державної адміністрації І. Вінника відбулося засідання районної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

  На порядок денний було винесено такі питання:

  І. Про стан проведення технічної інвентаризації та стан утримання захисних споруд цивільного захисту згідно чинного законодавства.

  ІІ. Про забезпечення протипожежного захисту в весняно-літній пожежонебезпечний період 2017 року.

  ІІІ. Проходження навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту та навчання населення району

  За результатами доповіді та з урахуванням обговорення комісією було вирішено:

  • Керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності вжити невідкладних заходів щодо інвентаризації та приведення в належний стан споруд цивільного захисту. Підтримувати в готовності до використання за призначенням захисні споруди цивільного захисту, що знаходяться на балансі підприємства, установи, організації.
  • Зобов'язати керівників об'єктів силами пожежно-технічних комісій, добровільних пожежних дружин та інших добровільних протипожежних формувань здійснити комісійні перевірки стану пожежної безпеки виробничих, складських та інших приміщень, підготовленість у протипожежному відношенні до експлуатації в весняно-літній період.
  • Провести позапланові протипожежні інструктажі з робітниками та службовцями, в першу чергу з тими, що зайняті на роботах з підвищеною пожежною небезпекою, здійснити необхідні заходи по забезпеченню пожежної безпеки.
  • Міському та сільським головам:

  Провести навчання непрацюючого населення до дій при виникненні надзвичайних ситуацій шляхом організації інформаційно-просвітницької роботи за місцем проживання, через усі наявні засоби масової інформації, друковані видання та мережу консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при органах, міської, сільських радах. Основну увагу звертати на населення, яке проживає поряд з потенційно небезпечними об'єктами, у сільській місцевості, а також на соціально незахищені його верстви.

  Активізувати роботу консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при міській та сільських радах.

  Провести інформаційно-просвітницьку роботу з населенням щодо правил поведінки в умовах надзвичайних ситуацій шляхом запровадження постійних рубрик у місцевих засобах масової інформації, зокрема друкованих, а також за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій, аудіовізуальних та інтерактивних засобів та соціальної реклами.

  Завідувач сектору цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними
органами та оборонної роботи райдержадміністрації В.Білоконь