21 березня 2016 року в райдежадміністрації відбувся семінар на тему «Обговорення стану справ у галузі бджільництва та перспективи її розвитку на Вінниччині» за участі голови райдержадміністрації І.Вінника, заступника голови райдержадміністрації П.Шафранського, директора ТОВ СП «Мед Поділля» І.Микитюка, пасічників Надросся.

  З інформацією щодо питань співпраці із бджолярами району перед учасниками семінару виступив директор ТОВ СП «Мед Поділля» І.Микитюк. Він наголосив на тому, що за останні десятиліття змінились умови господарювання, а отже і роль аграрного виробництва, яке інколи негативно впливає на результати роботи пасічників. Іван Григорович поінформував про модернізацію підприємства ТОВ СП «Мед Поділля» та окреслив напрямки його діяльності на Європейському ринку з реалізації продукції бджільництва.

   На семінарі обговорено механізми співпраці пасічників із фермерами під час обробітку зернових культур хімікатами.

  Заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський запевнив у підтримці органами виконавчої влади та місцевого самоврядування району бджолярів щодо вирішення їх нагальних проблем та рекомендував їм створити спілку пасічників для координації роботи, пошуку шляхів реалізації продукції бджільництва.

  Відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків із ЗМІ і
  громадськістю апарату райдержадміністрації