20 березня 2017 року з в с.Спичинці Погребищенського району перебував з робочим візитом Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі. В рамках проекту «Кусаноне» Японського посольства в 2012-14 рр. було капітально відремонтовано дошкільний навчальний заклад в с.Спичинці.

 Поважного гостя зустрічали голова Погребищенської районної ради С.Волинський, заступник голови Погребищенської райдержадміністрації П.Шафранський, голова Спичинецької територіальної громади О.Ремарчук, працівники та вихованці дошкільного закладу.

  Після вручення традиційного українського короваю Шігекі Сумі розповів про діяльність уряду Японії та допомогу Україні за проектами людської безпеки.

  Голова Погребищенської районної ради С.Волинський, голова Спичинецької територіальної громади О.Ремарчук та дошкільнята подякували за фінансову допомогу, яка була надана урядом Японії при капітальному ремонті навчального закладу.

  Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі ознайомився із закладом та передав сільському голові каталог здійснених ремонтних робіт та наданого обладнання в рамках програми грантової допомоги «Кусаноне» за проектами людської безпеки від уряду Японії.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації