Голова районної державної адміністрації І. Вінник взяв участь у семінар-нараді з керівниками сільськогосподарських підприємств району, керівниками ряду структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ та організацій.

  Відкриваючи нараду Іван Васильович наголосив на важливості питань, які будуть підняті в ході семінару та звернувся до керівників сільськогосподарських підприємств району щодо активної участі суб’єктів господарювання у двомісячнику з благоустрою територій та очистки придорожніх смуг.

  Про стан озимих культур та посіву ярих культур в Погребищенському районі та державну підтримку сільськогосподарського виробництва у 2017 році йшлося в інформації начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації В.Ільчука.

  Заступник директора інституту кормів та сільського господарства Поділля Національної академії аграрних наук України О.Земляний ознайомив учасників семінару з особливостями удобрення озимих культур в умовах 2017 року.

  Про добрива групи компанії «Ярило» та ефективність їх застосування поінформував О. Романюк– генеральний директор товариства обмеженої відповідальності «НВП»АПК-Груп».

  Начальник Погребищенського відділення Калинівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби України у Вінницькій області Л.Мороз розповіла про основні зміни в податковому законодавстві.

  З умовами кредитування галузі агропромислового комплексу керівників сільськогосподарських підприємств району ознайомили керівники та представники відділень банків: «Приват Банк», «Ощадбанк», «Райффайзен Банк Аваль».

  Директор районного центру зайнятості О.Віцінський інформував про надання послуг роботодавцям районним центром зайнятості.

  Про проходження щорічних медичних оглядів працівниками агропромислового комплексу йшлося в інформації О.Щербанюк – завідуюча поліклінічним відділенням Погребищенської ЦРЛ.

  Підводячи підсумки наради заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський наголосив, що лише при умові тісної співпраці науки та практики за умови додержання впровадження новітніх технологій та передового досвіду є можливість виростити конкурентоспроможну сільськогосподарську продукцію, що відповідає кон’юнктурі ринку. А враховуючи неоднозначні оцінки стану озимини, фактор даної співпраці буде одним із визначальних при формуванні результату.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації