20 березня 2017 заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський та голова районної ради С. Волинський провели щотижневу нараду за участі керівників відповідних районних служб, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації.

  Відкриваючи нараду, заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський зазначив, що сьогодні, 20 березня, 73-та річниця визволення Вінниччини від нацистських загарбників у Другій світовій війні 1939-1945 рр.

  Знаковою подією в історії нашої держави стало визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників у березні 1944 року. Проти могутніх сил вермахту воювали за різними даними від 150 до 200 тисяч подолян. Визволення Вінниччини тривало з 20 грудня 1943 року по 28 березня 1944 року. 99 днів і ночей гриміли запеклі бої, проливалась кров наших героїчних земляків. Петро Петрович запропонував хвилиною мовчання вшанувати всіх визволителів та від зібрання покласти корзину квітів до Монументу Слави де поховано загиблих визволителів м. Погребище.

  Продовжуючи нараду заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський поінформував про основні питання, які піднімаються на сходах мешканців територіальних громад району та акцентував увагу на необхідності активніше визначатися із планами розвитку територіальних громад.

  Голова районної ради С. Волинський поінформував про основні питання, які планується розглянути на черговій сесії районної ради 24 березня 2017 року.

  В ході наради розглянуто ряд питань, які вимагають негайного вирішення, зокрема:

  • про організацію благоустрою населених пунктів району та розчистку придорожніх смуг;
  • про проведення наради з головами територіальних громад району;
  • про перерахунок субсидій.

  За підсумками обговорення піднятих питань дано ряд доручень керівникам районних служб, структурних підрозділів райдержадміністрації.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації