17 березня директор Козятинського МЦ з надання БВПД Олександр Комар спільно з працівником центру Наталею Драмарецькою здійснили виїзд до Погребищенського бюро правової допомоги. Під час робочого виїзду в приміщені Погребищенського бюро Олександр Комар провів зустріч з учасниками бойових дій та ознайомив з чинним законодавством щодо соціальних гарантій. Питання захисту учасників АТО постає все гостріше.

  Військові та члени їх сімей часто не проінформовані про свої права та процедуру їх захисту. Тому директор центру ознайомив присутніх з їхніми правами, пільгами, роз’яснив порядок звернення з клопотанням про відведення земельної ділянки у відповідні органи.

  По завершенню зустрічі було інформовано, що в Козятинському МЦ та в Погребищенського бюро правової допомоги можна отримати правову допомогу з будь-якого питання.

  Після зустрічі директор Козятинського МЦ з надання БВПД Олександр Комар спільно з працівником центру Наталею Драмарецькою здійснили виїзд до редакції районної газети «Колос». Олександр Комар вручив Подяку Вінницького регіонального центру вторинної правової допомоги за плідну співпрацю з висвітлення питань безоплатної правової допомоги та створення щомісячної газети в газеті «Юридичний погляд» головному редактору Миколі Маценко.

  Крім того, в приміщенні Погребищенського районного суду працював дистанційний пункт консультування, в якому взяв участь директор Козятинського МЦ з надання БВПД Олександр Комар. За отриманням безоплатної правової допомоги звернулись 5 осіб, яким надано 8 консультацій та роз'яснення чинного законодавства. Також консультації надавались начальником Погребищенського бюро правової допомоги Петром Насінником

  Під час прийому громадян, отримувачів правової допомоги було проінформовано, що отримати БПД можна також за місцем розташування: Козятинського МЦ (м. Козятин, пров. Кондрацького, 1А, тел. 04342-2-02-07, 2-00-17) Погребищенського бюро правової допомоги (м. Погребище, вул. Б.Хмельницького, 75. тел. 2-16-63), та надано інформаційні буклети «Бюро правової допомоги. Ваш юридичний провідник». Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).

  Начальник відділу «Погребищенське бюро правової допомоги» Насінник П.А.