10 березня у Погребищенській районній бібліотеці проведено семінар "Права і обов'язки внутрішньо переміщених осіб". Начальником та заступником начальника відділу «Погребищенське бюро правової допомоги» Козятинського МЦ Петром Насінником та Тетяною Мельник проаналізовано норми ЗУ «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», порядок надання адресної допомоги ВПО та процедура її отримання.

  Учасників заходу проінформовано про діяльність та функції бюро правової допомоги, ознайомлено з видами безоплатної правової допомоги. Наголошено, що ВПО мають право і на безоплатну вторинну правову допомогу, тобто скористатись послугами адвоката за рахунок Держави для вирішення питань у судовому порядку.

  Працівники бібліотеки, у свою чергу, познайомили учасників заходу з послугами закладу – інформаційними стендами «Юридична допомога: професійно і доступно» та «Центр регіональної інформації»; можливістю спікування через Інтернет у соціальних мережах, за допомогою скайп-зв’язку. Під час заходу надано консультації та роз'яснення з питань: допомога у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності; припинення виплати грошової допомоги; процедура отримання грошової допомоги; працевлаштування; державна підтримка сімей з дітьми для внутрішньо переміщених осіб. Усім учасникам заходу роздано інформаційні матеріали.

  Начальник відділу «Погребищенське бюро правової допомоги» Насінник П.А.