23 березня 2017 року головою райдержадміністрації І.Вінником проведено нараду з головами виконавчих комітетів місцевих рад району за участі заступника голови райдержадміністрації П.Шафранського, заступника голови районної ради І.Гордійчука, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ та організацій. До порядку денного було включено ряд питань, вирішення яких потребує мобілізації зусиль як районної влади, так і територіальних громад.

  Головний лікар комунальної установи «Погребищенський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» І.Роздольський розповів про пілотну програму з часткової компенсації цін на ліки, зокрема препаратів від серцево-судинних захворювань, бронхіальної астми і цукрового діабету (ІІ типу).

  Про проведення двомісячника та санітарних днів з озеленення та благоустрою територій населених пунктів району інформував І. Остапець, головний спеціаліст сектору розвитку ЖКГ та інфраструктури райдержадміністрації. Він зосередив увагу присутніх на необхідності впорядкування ключових об’єктів на територіях сільських та міської рад, попередивши, що вже укомплектовано групи, які перевірятимуть якість проведених робіт на місцях. Також фахівець нагадав присутнім, що на 8 квітня заплановано проведення загального суботника. Він повідомив, що ТОВ ПК «Зоря Поділля» планує виділити 20 тонн вапна, для потреб громад району.

  Керівник райавтодору В. Янчук пояснив присутнім, що нині на дорогах не проводяться активні ремонтні роботи через несприятливі погодні умови, але ресурси і матеріали для здійснення ямкового ремонту наразі підприємство має. Не виключив, що й надалі співпраця з сільськими радами відбуватиметься за схемою: робота — райавтодор, матеріали — територіальні громади.

  Директора ДП «Погребищенський райагроліс» О. Килівник розповів, що працівники підприємства в рамках двомісячника з озеленення продовжують роботи з насадження лісу та просив довести до відома мешканців громад, що лісове господарство має можливість реалізувати деревину (1 м. куб. з доставкою - 715 грн).

  Дотичним до теми благоустрою був також виступ директора районного центру зайнятості О. Віцінського, який роз’яснив механізм організації громадських робіт та порядок укладення відповідних договорів з представниками територіальних громад.

  Виступ в. о. військового комісара Погребищенського районного військового комісаріату майор А. Котик стосувався призову громадян на строкову військову службу та службу за контрактом.

  Про порядок уточнення мережі релігійних організацій району йшлося в інформації начальника відділу інформаційної діяльності, організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації В. Старинчука.

  Завершилося зібрання виступом начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Л. Гарнаги, яка чітко розмежувала повноваження органів опіки та піклування при виконкомах сільських рад та нагадала, що за будь яких умов головним принципом їх діяльності має стати правило: «Не знаєш, як робити, чини по закону».

  Підводячи підсумок наради голова райдержадміністрації І.Вінник наголосив, що упорядкування та благоустрій територій сьогодні є одним із актуальних напрямків роботи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації