Управління Державної казначейської служби України у Погребищенському районі Вінницької області повідомляє, що 18.03.2016 року начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області Бакута Сергій Віталійович з робочою поїздкою відвідав Погребищенський район.

  В ході візиту Сергій Віталійович провів зустріч з головою Погребишенської районної державної адміністрації І.Вінником, головою Погребищенської районної ради В.Павлюком та головою Погребищенської міської ради А. Біликом на якій обговорено питання залучення клієнтів щодо використання СДО, переваг для клієнтів при переході на систему дистанційного обслуговування ПТК « «Клієнт Казначейства-казначейство» в частині економії бюджетних коштів на витратні матеріали, відрядження і оперативного вирішення питання щодо використання бюджетних коштів. Крім цього С. Бакута проінформував учасників зустрічі про зміни в бюджетному законодавстві пов’язані з утворенням об’єднаних територіальних громад.

  Розглядалися питання щодо подання фінансової та бюджетної звітності розпорядниками і одержувачами бюджетних коштів засобами електронного зв’язку та про застосування системи електронних закупівель «Prozorro».

  Під час відвідування управління Державної казначейської служби України у Погребищенському районі Вінницької області Сергій Віталійович поспілкувався з працівниками управління щодо забезпечення виконання Технологічних регламентів, наявності та дотримання порядку зберігання штампів, навантаження та розподілу клієнтів, що обслуговуються, стану впровадження СДО, підписання в електронному вигляді електронним цифровим підписом звітності, фінансового та господарського забезпечення управління, забезпеченість комп’ютерною технікою, дотримання правил з організації захисту, стану утримання будівлі, раціонального використання приміщення управління. Також С.Бакута оглянув трансформаторний пункт, який знаходиться на балансі управління і обговорив заходи щодо його передачі.

  Крім цього Сергій Віталійович обговорив з працівниками управління Закон України « Про державну службу», який вступає в дію з 01.05.2015 року.

  Начальник управління З.М. Герасимович