30 березня 2017 року у м. Погребище відбулося урочисте зібрання, присвячене тридцятиріччю з дня утворення Організації ветеранів України та Погребищенської районної організації ветеранів за участю голови районної ради С.Волинського, заступника голови райдержадміністрації П.Шафранського, голів місцевих рад, голів та активістів первинних ветеранських організацій району, громадськості.

  Відкрила засідання голова районної організації ветеранів України Н. Сінкевич, яка ознайомила з історією створення районної організації, згадала активних її членів різних років та, звертаючись до учасників зібрання, відмітила, що ветеранська організація - це не просто найбільший та найпотужніший інститут громадянського суспільства – це об’єднання найдостойніших: ветеранів війни, праці, дітей війни та усіх людей похилого віку. Вона висловила подяку за активну громадську роботу головам первинних ветеранських організацій, а владі – за всебічну підтримку ветеранського руху.

  Від імені органів влади до учасників урочистого зібрання звернувся голова районної ради С.Волинський, який, зокрема, зазначив, що завдяки зусиллям ветеранів країна та Надроссянський край відродились у післявоєнний час. Він також наголосив, що неоціненним є внесок старшого покоління і у розбудову сучасної української держави.

  За активну життєву позицію та з нагоди ювілею керівництво району вручило Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради і грошові винагороди головам та активістам первинних ветеранських організацій.

  З вітальними словами та найкращими побажаннями звернулися до ветеранів заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський, міський голова м.Погребище А.Білик, голова первинної ветеранської організації с.Борщагівка М.Рибак.

  На завершення заходу низкою українських пісень порадували присутніх учасники хору «Ветеран» Погребищенського районного будинку культури.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації