На території Погребищенської центральної районної лікарні спільно з КУ «Погребищенський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» пройшли комплексні спеціальні об’єктові навчання з цивільного захисту на тему: “Організація та проведення заходів захисту персоналу об’єкту під час загрози та виникнення надзвичайних ситуацій природного характеру і ліквідації їх наслідків”.

  В ході навчань відпрацьовувались практичні заходи з оповіщення і збору керівного складу ЦЗ, доведення до відома завдань з виконання попереджувальних заходів із зниження можливих негативних наслідків дії стихії.

  Проводилось відпрацювання дій медперсоналу і особового складу невоєнізованих формувань з ліквідації пошкоджень нанесених стихією.

  На другому етапі навчань проводилось засідання КТЕБ та НС щодо визначення обсягів матеріальних і фінансових збитків, на якому було прийнято відповідне рішення щодо вирішення питання завершення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт в умовах недостатності власних коштів.

  Заключним етапом навчань було проведення аналізу дій відповідних служб, вказано на певні недоліки, які були в ході проведення навчання та намічено шляхи щодо подальшого удосконалення системи цивільного захисту в лікувально-профілактичних закладах.

  В цілому навчання пройшли на достатньому рівні і показали, що керівний склад, сили і засоби ЦЗ оптимально діяли в умовах загрози та виникнення надзвичайної ситуації природного характеру характерної для нашого району.

  Завідувач сектору цивільного захисту, взаємодії з
правоохоронними органами та оборонної роботи В.Білоконь