3 квітня 2017 голова райдержадміністрації І.Вінник провів щотижневу нараду за участі керівників відповідних районних служб, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації.

  Іван Васильович наголосив про необхідність активізації роботи з проведення двомісячника благоустрою підвідомчих територій та населених пунктів району.

  Про стан запровадження відшкодування вартості лікарських засобів при лікуванні хворих на серцево-судинні хвороби, цукрового діабету ІІ типу, бронхіальної астми згідно з переліком міжнародних непатентованих назв лікарських засобів йшлося в інформації головного лікаря комунальної установи «Погребищенський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» І.Роздольського.

  В ході наради розглянуто ряд питань, які вимагають негайного вирішення, зокрема:

- про проведення позачергової сесії районної ради; - про формування патронатних сімей; - про завершення опалювального сезону; - про надання адміністративних послуг.

  За підсумками обговорення піднятих питань дано ряд доручень керівникам районних служб, структурних підрозділів райдержадміністрації.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації