3 квітня 2017 року в Погребищенському районі відбулися урочистості з нагоди весняного призову юнаків району до лав Збройних Сил України.

  Під час проведення урочистих заходів, які відбулися у залі районної бібліотеки для дітей та юнацтва, т. в. о. військового комісара Погребищенського районного військового комісаріату майор А. Котик оголосив текст Указу Президента України «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році» від 24.02.2017 року №44/2017.

  З напутнім словом до призовників звернувся голова райдержадміністрації І.Вінник, який зазначив, що цього дня ми засвідчуємо повагу суспільства до людей, які певний період свого життя присвячують себе служінню народу, охороні миру і спокою, забезпеченню суверенітету української держави. Побажав призовникам міцного здоров’я, успіхів у майбутній службі, справжньої армійської дружби, добросовісно виконувати свій священний обов’язок.

  Від районної державної адміністрації та районної ради юнаки отримали пам’ятні подарунки.

  Після цього з найкращими побажаннями виступила мати призовника – Г.Глинчук.

  Сумлінно виконувати почесний обов’язок громадянина України, гідно і вміло пронести службу пообіцяв від імені всіх призовників Я.Гринчук.

  До присутніх звернувся батько загиблого воїна АТО Романа Грушка, який загинув під час танкового обстрілу в районі Дебальцевого 9 лютого 2015 року. Микола Грушко побажав майбутнім воїнам легкої служби з правдою і честю та швидкого повернення додому.

  Також під час урочистостей т.в.о. військового комісара А.Котик вручив державну нагороду України — орден «За мужність» III ступеня учаснику АТО І.Романюку, нагрудний знак пошани учаснику АТО - В.Білому, та заохочувальну відзнаку – нагрудний знак «Учасник АТО» В.Тимощуку.

  Завершився захід святковим концертом, підготовленим учасниками художньої самодіяльності району.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації