Відбулася тематична нарада з керівниками навчальних закладів району з питань цивільного захисту, охорони праці, безпеки життєдіяльності

  В рамках підготовки до проведення «Дня цивільного захисту» (квітень) в загальноосвітніх навчальних закладах та «Тиждень безпеки дитини» (травень) в дошкільних навчальних закладах 11.04.2017 р. на базі комунального закладу «Плисківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Погребищенської районної ради Вінницької області» відбулася тематична нарада з керівниками навчальних закладів району за участю начальника відділу освіти Бутенко З.М. та головних спеціалістів: Садової Н.В., Нагорняк О.Д.

  Темою, даного заходу, було: «Інструктивно – методичні рекомендації з питань цивільного захисту, охорони праці, безпеки життєдіяльності у навчально – виховному процесі». На порядку денному було розглянуто питання з питань цивільного захисту, охорони праці, безпеки життєдіяльності у навчально – виховному процесі та порядок дій при виникненні пожежі в навчальному закладі.

  Було проведено практичне заняття по школі з відпрацювання дій у разі пожежі, з сигналом «Увага», при якому був присутній виконуючий обов’язки начальника Погребищенського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області Томашевський Д. О., який проконтролював правильність дій учнів, педагогічного колективу, обслуговуючого персоналу та провів інструктаж з учнями Плисківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та директорам Погребищенського району.

  Після тематичної наради, на базі Плисківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, делегація директорів, на чолі з начальником відділу освіти відвідали навчально – виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» с. Кожанка, Оратівського району, Вінницької області, з питань цивільного захисту, безпеки життєдіяльності та охорони праці. Головний спеціаліст відділу освіти Погребищенської РДА О. Нагорняк