22 березня 2016 року відбувся схід села Гопчиця. В ньому взяв участь заступник голови районної державної адміністрації П.Шафранський, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ та організацій.

  Голова Гопчицької територіальної громади Р.Прилуцький звітував про свою діяльність з часу його обрання 31 січня 2016 року.

  У процесі обговорення піднімались питання завершення будівництва школи, ремонту дошкільної установи, сільського будинку культури та музею, проведення благоустрою села та ремонту доріг.

  Про порядок надання житлових субсидій на відшкодування витрат за житлово-комунальні послуги йшлося в інформації начальника відділу з призначення грошових допомог і компенсацій управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Т.Процюк.

  Перед жителями територіальної громади виступив орендар земельних паїв О.Лісовий.

  Про співпрацю та підвищення ролі опікунської ради йшлося в інформації директора РЦСССДМ Т. Скарбовійчук .

  Заступник голови районної державної адміністрації П.Шафранський у своєму виступі зупинився на питаннях децентралізації в частині покращення надання адміністративних послуг та шляхів розвитку об’єднаних територіальних громад, контрактної служби, розрахунків за здані в оренду майнові і земельні паї, соціального захисту населення та ін.

  Відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків із ЗМІ і
  громадськістю апарату районної державної адміністрації