26 квітня 2017 року вся Україна відзначає сумну дату в новітній українській історії – тридцять перші роковини аварії на Чорнобильській атомній станції, події, яка змінила Україну і змінила світ.

  Сьогодні в приміщенні Погребищенської райдержадміністрації відбулася зустріч керівництва району за участю керівників районних установ та організацій з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, що проживають в Погребищенському районі.

  Зі словами подяки за мужність та самопожертву до ліквідаторів звернулися голова райдержадміністрації І. Вінник та голова районної ради С. Волинський, які побажали їм міцного здоров'я, родинного добробуту, віри у майбутнє і всіх життєвих благ.

  У ході зустрічі розглянуто питання щодо соціального захисту постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, їх медичного обслуговування.

  Перед присутніми виступив голова відокремленого підрозділу Вінницької обласної організації «Союз-Чорнобиль Україна» у Погребищенському районі В.Мацюк, який подякував районній владі за сприяння у зведенні пам’ятного знаку землякам - учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС.

  По завершенні урочистостей очільники району разом із ліквідаторами поклали квіти до пам'ятного знаку Героям-чорнобильцям, біля якого відправлено панахиду священниками УПЦ КП.

  Головний спеціаліст відділу інформаційної діяльності, організаційної роботи
та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації К.Величко