24 березня 2016 року відбулась 6 сесія Погребищенської районної ради 7 скликання.

  Участь у її роботі взяли голова райдержадміністрації І.Вінник, заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський, депутати обласної Ради Т.Кобець та М.Повшедний, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації С.Василюк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський, сільські голови, керівники підприємств, організацій, установ району, представники громадських організацій та ЗМІ.

  В зв’язку із складанням повноважень депутата від «Блоку Петра Порошенка» В.Григоруком, до складу депутатського корпусу ввійшов А.Мітюков.

  Депутати заслухали звіт голови райдержадміністрації І.Вінника щодо виконання делегованих районною радою повноважень.

  З інформацією про результати діяльності прокуратури на території Погребищенського району шляхом надання узагальнених статистичних та аналітичних даних перед учасниками зібрання виступив прокурор Калинівської місцевої прокуратури юрист 1 класу Р.Гаврилюк.

  Начальник Погребищенського ВП Калинівського ВП ГУНП у Вінницькій області підполковник поліції С. Бондаренко прозвітував про діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території району.

  Депутати схвалили Програму поліпшення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури пожежної охорони Погребищенського району на 2016-2020 роки, Комплексну оборонно-правоохоронну програму Погребищенського району на 2016-2020 роки, внесли зміни до районної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також сімей загиблих та інших верств населення, які потребують соціального захисту на 2016 рік, заслухали звіти про виконання 6 районних програм, що завершились у 2015 році і стосувались питань соціально-економічного розвитку району.

  Відповідно до ч.2 ст.4 Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», протоколу зборів трудового колективу комунального підприємства «Редакція газети «Колос» і ефірного радіомовлення Погребищенської районної ради» депутати прийняли рішення про вихід зі складу засновників районної газети «Колос».

  Депутатами було розглянуто ще низку питань, зокрема: затвердження розпоряджень голови районної ради та райдержадміністрації, затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок, питань соціально-економічного розвитку району.

  Сесія районної ради вперше відбулась в режимі поіменного голосування.

  Відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків із ЗМІ і
  громадськістю апарату районної державної адміністрації