27 квітня 2017 року відбулося засідання колегії Погребищенської райдержадміністрації, яке провів голова райдержадміністрації І.Вінник. В роботі колегії взяли участь голова районної ради С. Волинський, члени колегії райдержадміністрації, голови виконавчих комітетів місцевих рад району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій, представники громадських організацій.

  Про підсумки соціально-економічного розвитку району за І квартал та основні завдання на ІІ квартал 2017 року інформувала начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації М.Нечипорук, яка зокрема зазначила, що в березні поточного року розпорядженням Кабінету Міністрів України затверджено 2 інвестиційних проекти, які заплановано реалізувати у 2017 р. за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку: 1 млн.грн. для продовження робіт по реконструкції Погребищенської школи №1, для введення об’єкту в експлуатацію в 2017 році необхідно ще вишукати додатково з місцевого бюджету майже 2,5 млн.грн. та 1 млн.грн. для продовження робіт по будівництву спортивного майданчика в м. Погребище, який було розпочато в кінці минулого року.

  Вирішенню соціально-економічних проблем району сприяло участь територіальних громад в обласному конкурсі розвитку територіальних громад. Від району подано та зареєстровано 30 проектів на загальну вартість 7,7 млн.грн. Основною тематикою подачі проектів від району залишається енергозбереження в закладах освіти, медицини та культури.

  Стабільно працювали впродовж року установи галузей охорони здоров’я, освіти, культури, фізичної культури та спорту.

  Бюджетними установами з метою ефективного використання бюджетних коштів проводяться закупівлі через систему ПРОЗОРО.

  З початку року проведено 7 тендерних закупівель на суму 6,3 млн.грн. та 15 допорогових електронних закупівель на суму 709 тис.грн. Сума економії бюджетних коштів становить по тендерним закупівлям 1,3 млн.грн., по допороговим - 115,5 тис.грн. Однак, не до кінця вирішеними залишаються питання в сфері житлово-комунального господарства. Подальшої модернізації та реконструкції потребують системи водопостачання в районному центрі, освітлення та благоустрою населених пунктів району, впровадження енергозберігаючих технологій, проведення капітального та поточного ремонту доріг комунальної власності.

  Про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року йшлося в інформації начальника управління фінансів райдержадміністрації І. Медика. Він зазначив, що зведений бюджет району по доходах загального фонду за 3 місяці 2017 року виконано на 143,1 %, у порівнянні з 2016 роком за відповідний період фактичні надходження збільшились на 7003,1 тис. грн. (60,4%).

  Доходна частина районного бюджету по загальному фонду за 3 місяці 2017 року виконана на 115,9 %, у порівнянні з 2016 роком за відповідний період надходження збільшились на 3716,2 тис. грн.

  Директор Погребищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Т. Скарбовійчук доповіла про здійснення соціально - профілактичної роботи серед сімей, дітей та молоді, спрямованої на формування стандартів позитивної поведінки, профілактику негативних явищ, пропаганду здорового способу життя.

  В. Білоконь, завідувач сектору цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи райдержадміністрації інформував про стан дотримання законодавства з питань протидії корупції в органах державної влади району.

  Завідувачем сектору культури та туризму райдержадміністрації Г.Кравчук було надано інформацію про стан організації дозвілля дітей та молоді в районі.

  В обговоренні виступів активну участь взяли голови місцевих рад.

  За результатами засідання колегії прийняті відповідні рішення.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації