27 квітня згідно плану Погребищенського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді було проведено фінальний етап районного конкурсу «Повір у себе».

  В заході взяли участь діти з функціональними обмеженнями, чиї роботи, зроблені своїми руками виявились найкращими. Це Снітко Алла, Пшеничка Адріана, Ковальчук Василь, Сидорук Аня, Ящук Аліна з м. Погребище, Антонюк Христина з с. Бухни, Дробот Анастасія та Марченко Богдан з с. Черемошне, Гульман Володимир з с. Очеретня, Сладков Олександр з с. Мончин та Яковишина Тетяна з с. Ширмівка.

  Роботи трьох учасниць – Снітко Алли, Пшеничко Адріани та Сидорук Анни було відібрано для представлення Погребищенського району на обласному конкурсі «Повір у себе».

  Наприкінці заходу головою Погребищенської районної ради Волинським С. О. та директором Погребищенського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Скарбовійчук Т. В. всім учасникам було вручено подяки та заохочувальні призи і солодощі.

  Спонсорську допомогу надали Ставнійчук Марина Іванівна – наша землячка, член Венеціанської комісії та приватний підприємець Л. Наумчук, за що їм щиро вдячні учасники та організатори заходу.

  Директор РЦСССДМ Т. Скарбовійчук