9 травня 2017 року відбулася святкова хода та покладання квітів до монумента Слави та Алеї Героїв м. Погребище. У заході взяли участь керівники району та міста, ветерани Другої світової війни, представники установ та організацій, громадських організацій, мешканці та гості міста.

  Учасники мітингу вшанували пам’ять всіх полеглих у Другій світовій війні 1939-1945 років хвилиною мовчання.

  «Третій рік ми відзначаємо це свято з шаною і повагою до ветеранів як Другої світової війни, так і до учасників та ветеранів АТО на Сході України. В цей день, як барви на вічному полотні історії та людського буття, переплелися радість і скорбота, гордість і гіркота, біль і надія. У непростий для Вітчизни час маємо бути гідні подвигу дідів і прадідів, з честю стояти за збереження рідної України. Треба зміцнювати єдність поколінь, бути гідні нашої історії, нашої землі, нашої Батьківщини, самим забезпечувати всі свої потреби власною працею, щоб міцною і заможною була Україна та наш Надроссянський край», - зазначив у виступі голова райдержадміністрації І. Вінник.

  Голова районної організації ветеранів України Н. Сінкевич побажала ветеранам довголіття, здоров’я, сімейного затишку та мирного неба над головою.

  Учениця 11 –го класу Погребищенської ЗОШ №2 І-ІІІ ст. К. Ядак, звертаючись від іменні шкільної молоді, запевнила, що молодь завжди пам’ятатиме і шануватиме подвиг ветеранів Другої Світової війни та сучасних захисників України.

  Продовжились урочистості тематичним концертом, підготовленим художніми колективами району.

  8 – 9 травня 2017 року у територіальних громадах Погребищенського району також відбулися заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації