11 травня 2017 року у м.Погребище на Площі Героїв, за участю голови районної державної адміністрації Івана Вінника, голови районної ради Сергія Волинського, міського голови міста Погребище Анатолія Білика, депутатів місцевих рад різних рівнів, ветеранів АТО, громадськості, школярів, студентів та гостей міста, урочисто піднято Прапор Європейського Союзу та Державний Прапор України з нагоди затвердження Радою Європи безвізового режиму для України.

  «Для нас, українців, це – особливий день. І за нинішньої політичної ситуації, коли Україна бореться з агресією з боку Російської Федерації, європейський вектор набуває надзвичайної ваги.

  Ми, українці, сьогодні на передовій захисту європейської цивілізації. Наша Революція Гідності – була революцією за Європу.

  Наша боротьба проти російської агресії – є боротьбою за Європу.

  Цінності ЄС, орієнтовані на дотримання прав людини, на повагу до незалежності, суверенітету, територіальної цілісності та непорушності кордонів кожної держави світу є основою миру і добробуту громадян.

  Україні ще належить пройти шлях справжніх реформ, аби досягти того високого рівня життя, прав і свобод, які мають мешканці країн ЄС. І наскільки швидко ми здолаємо цей шлях залежить від кожного жителя, кожної територіальної громади Надросянського краю.», - сказав Іван Вінник.

  Підняття прапорів ЄС та України відбувалося за участі кращих школярів та студентів міських навчальних закладів.

  Після церемонії пройшов святковий концерт, підготовлений учнівською та студентською молоддю.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації