15 травня країна відзначатиме День сім'ї. З цієї нагоди 11 травня 2017 року голова райдержадміністрації Іван Вінник провів засідання «круглого столу» з прийомними батьками і батьками - вихователями на тему: «Дитячі долоньки в моїх руках», на якому обговорено питання соціального захисту дітей.

  Про розвиток сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, розповіла директор районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Тетяна Скарбовійчук.

  З інформацією про оздоровлення дітей, які виховуються в прийомних сім‘ях і дитячих будинках сімейного типу, виступили Олена Нагорняк – головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації і Альона Круторог – головний спеціаліст з питань сім’ї та молоді управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

  Про нарахування, порядок призначення і виплату допомоги на утримання дітей в прийомних сім‘ях і дитячих будинках сімейного типу поінформували учасників засідання головний спеціаліст бюджетної політики, прогнозування та аналізу доходів управління фінансів райдержадміністрації Галина Бойчук і начальник відділу нарахування допомог управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Процюк.

  У засіданні «круглого столу» взяли участь керівники органів опіки та піклування міської і сільських рад, фахівці із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

  Прийомні батьки і батьки вихователі презентували досягнення своїх дітей.

  На завершення зустрічі Іван Вінник вручив сім’ям подарунки з побажаннями міцного здоров'я, щастя та непохитної твердості родинних стосунків; вдячності від дітей за тепло і батьківську турботу.

  Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Гарнага Л. Б.