15 травня 2017 голова райдержадміністрації І.Вінник провів щотижневу нараду за участі керівників відповідних районних служб, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації.

  Іван Васильович поінформував про питання, які розглядались на нараді голів райдержадміністрацій в облдержадміністрації, зокрема, питання реєстрації договорів оренди паїв, відшкодування вартості лікарських засобів при лікуванні хворих, підвезення дітей для здачі ЗНО.

  Головний лікар комунальної установи «Погребищенський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» І.Роздольський інформував про стан запровадження відшкодування вартості лікарських засобів при лікуванні хворих на серцево-судинні хвороби, цукрового діабету ІІ типу, бронхіальної астми згідно з переліком міжнародних непатентованих назв лікарських засобів.

  Про підготовку до завершення навчального року, організацію пришкільних таборів та оздоровлення дітей йшлося в інформації начальника відділу освіти райдержадміністрації З.Бутенко.

  В ході наради розглянуто ряд питань, які вимагають негайного вирішення, зокрема:

  • про заходи в рамках Дня Європи;
  • про підготовку до проведення позачергової сесії районної ради;
  • про створення патронатних сімей;
  • про надання адміністративних послуг.

  За підсумками обговорення піднятих питань дано ряд доручень керівникам районних служб, структурних підрозділів райдержадміністрації.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації