16 травня в місті Погребище відбувся урочистий захід з нагоди святкування Дня Європи. Цього дня в кінотеатрі ім. В.Терлецького зібралися представники влади, громадськості, молодь міста, району та всі бажаючі на гала-концерт вчительської та учнівської творчості «Проліски надії».

  Із привітаннями до учасників заходу звернувся голова райдержадміністрації І.Вінник.

  Він, зокрема, зазначив: «Напевно символічно, що цей мистецький захід відбувається після фіналу Євробачення. Можливо сьогодні на сцені виступатимуть майбутні не тільки учасники Євробачення, а і фіналісти цього феєричного конкурсу! Також символічно, що в ці травневі дні щорічно Україна відзначає День Європи. Багато хто з вас взяв участь 11 травня у церемонії підняття прапорів України і Європи з нагоди прийняття Радою Міністрів Європейського Союзу рішення щодо скасування візових вимог для громадян України. Україна, яка знаходиться практично в центрі європейського континенту, за останні роки зробила значні кроки для вступу до європейського співтовариства, а прагнення до європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів визначило європейський вибір України. Пам’ятаймо, що Європа починається не за кордоном, а в серці кожного з нас. І сьогоднішній благодійний захід – це по - цивілізованому, по –європейські!»

  Присутні із задоволенням подивились яскраву концертну програму, яку підготували творчі колективи шкіл району. Веселі пісні та танці створили піднесений настрій всім учасникам заходу.

  Під час заходу було зібрано 7825 гривень, які будуть передані до Вінницького військового госпіталю для лікування учасників АТО.

  В рамках відзначення Дня Європи на вікнах державних установ розміщені Державні Прапори України та Прапори Європейського Союзу, в закладах культури та освіти проведено тематичні інформаційно-просвітницькі заходи.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації