18 травня 2017 року голова райдержадміністрації І.Вінник провів нараду з головами і землевпорядниками виконавчих комітетів міської та сільських рад району, за участі директора ДП «Поділлягеодезкартографії та кадастру» О.Королюка, головного інженера ДП І. Висоцького, директора філії ДП «Укрдержбудекспертиз у Вінницькій області» В. Дзюбенка та заступника директора Є. Нахтмана, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників ряду служб району.

  Про розробку містобудівної документації населених пунктів району проінформували учасників наради директор ДП «Поділлягеодезкартографії та кадастру» О.Королюк, головний інженер ДП «Поділлягеодезкартографія» І. Висоцький.

  Директор філії ДП «Укрдержбудекспертизи» у Вінницькій області В.Дзюбенко ознайомив присутніх зі змінами до окремих законодавчих актів щодо ведення містобудівної діяльності, організацією проведення експертизи проектно-кошторисної документації.

  Завідувач сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації –головний архітектор району В. Коріненко наголосив про необхідність розробки містобудівної документації та про відповідальність за правопорушення у цій сфері, застосування штрафних санкцій до порушників.

  Голова райдержадміністрації І. Вінник подякував фахівцям обласних структур за
проведену інформаційно-роз'яснювальну роботу та побажав плідної подальшої співпраці.

  Головний спеціаліст відділу інформаційної діяльності, організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації К.Величко