Голова районної державної адміністрації І.Вінник 23 травня 2017 року провів чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  На порядок денний засідання комісії було винесено питання щодо стану утримання джерел протипожежного водопостачання м.Погребище та Погребищенського району.

  Начальник Погребищенського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області підполковник служби ЦЗ С.Недошовенко, проінформував, що стан протипожежного водопостачання в районі покращився (вуличний пожежний гідрант який знаходиться за адресою Б.Хмельницького 75 відремонтований), але він не є достатній для належного захисту об’єктів під час виникнення надзвичайних подій.

  На даний час робота, що проводиться КП «Погребищекомунсервіс» та Погребищенською міською радою дасть змогу в повній мірі забезпечити належне утримання та використання протипожежного водопостачання в м. Погребище при виникненні пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

  У частині населених пунктів територіальних громад утримання протипожежного водопостачання викликає певну стурбованість.

  За результатами доповіді та з урахуванням обговорення Комісія вирішила вжити всіх заходів щодо покращення стану утримання джерел протипожежного водопостачання та зобов’язати сільських голів провести відповідну роботу з керівниками суб’єктів господарювання, що знаходяться на території сільських рад.

  Голова районної державної адміністрації І.Вінник, підводячи підсумки засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, наголосив на неухильному та оперативному виконанні поставлених завдань за результатами засідання комісії.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації