Голова райдержадміністрації І. Вінник взяв участь у святі останнього дзвоника у Погребищенській, Новофастівській ЗОШ №1 І-ІІІ ст., де у своєму виступі подякував вчителям за наполегливу працю з навчання та виховання дітей, школярам, на яких чекає пора канікул та відпочинку побажав міцного здоров’я, благополуччя, творчих успіхів та невичерпної наснаги, одинадцятикласникам - успіхів в опануванні знань, виважено обрати професію на все життя, реалізації ідей та досягнення поставлених цілей. Батькам випускників - оптимізму і віри у щасливе майбутнє їх дітей.

  Зі словами вітань до присутніх у Погребищенській ЗОШ №1 І-ІІІ ст. звернулися також міський голова А.Білик, начальник відділу освіти райдержадміністрації З. Бутенко, директор школи Т. Носова, які привітали дружний шкільний колектив із успішним завершенням навчального року.

  Школярам – учасникам та призерам олімпіад, конкурсів, змагань вручено відзнаки, грамоти, подяки обласного, районного та шкільного рівня.

  Свято останнього дзвоника відбулося в усіх загальноосвітніх закладах району за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, районного відділу освіти.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації