Ось уже 19-й рік поспіль в Україні відзначається важливе свято — Міжнародний день захисту дітей. Загальновизнана аксіома, що саме в дітях продовження роду людського й здійснення мрій і сподівань на краще. Тому цей день — це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування дорослим про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими, а в майбутньому стали гідними людьми.

  Традиційно Міжнародний день захисту дітей відзначали і в нашому краї. Перед районним кінотеатром ім. В.Терлецького відбувся захід, підготовлений вихованцями та їхніми наставниками з районного будинку художньо-технічної творчості дітей. Привітати дітей зі святом завітали також голови райдержадміністрації і районної ради І. Вінник та С. Волинський, міський голова А. Білик, начальник відділу освіти З. Бутенко та директор БХТТД Г. Слівінська.

  Після офіційного відкриття заходу і вітань посадовців було вручено подарунки переможцям обласних конкурсів та активним учасникам дитячого руху, зокрема серед нагороджених були вихованці БХТТД С. Логанівський, М. Мурлик, М. Сидоренко, І. Король, С. Камінська та М. Адамчук. Крім того, міський голова вручив подарунок Н. Сасюк, котра 1 червня святкувала день народження.

  Концертно-розважальна програма включала в себе виступи вихованців БХТТД : хореографічного колективу «Надросянські зірнички» та клубу художньо-естетичного розвитку «Дивоцвіт», для малечі було організовано різноманітні ігри, флеш-моби, костюмовані виступи тощо.

  Після відкриття «чарівним ключиком» «Міста грайликів», діти з азартом включилися в ігрову програму: проходили різноманітні зупинки («Стрільці», «Ігромани», «Ерудити», «Спритні й витривалі», «Малюнок на асфальті», «Театральна»), здобуваючи «смайлики», які потім обмінювалися на призи, придбані коштом міської ради.

  Загалом на малечу цього першого літнього дня чекали не лише подарунки, а й яскраві враження. Ні для кого не секрет, що діти роблять наше життя цікавим, наповнюють його радістю і щастям. Тож і ми, дорослі, маємо робити все аби їх дитинство було щасливим, сповненим гарними враженнями, позитивними емоціями і щирими посмішками.

  За матеріалами районної газети «Колос»