Черговий День міста, який відзначено з нагоди його 869-річчя, — вилився в подію, коли, напевно, кожен житель Погребища відчув себе часточкою єдиної родини, якій стало дорогим місто — його вулиці, будівлі, сквери, парки… Звичайно, найбільша гордість Погребища — його люди.

  Далеко від стадіону «Колос» розліталися відлунням сміх і радісні вигуки дітвори, до послуг якої цього дня були на різні смаки та вподобання розваги, атракціони й конкурси.

  Для дорослих теж пропонувалися різні «цікавинки»: виставки народних ремесел, вишукані вироби, картини місцевих митців, світлиці, представлені сільськими територіальними громадами, і, зрозуміло, концертно-розважальна програма, підготовлена сектором культури й туризму райдержадміністрації.

  А почалося свято традиційно: підняттям Прапора міста. Стяг цього року доручено було підняти ветерану праці, Заслуженому журналісту України Едуарду Подільському та учаснику антитерористичної операції, головному редактору газети «Колос» Миколі Маценку — днями їм обом рішенням виконкому міської ради присвоєні звання «Почесний громадянин міста Погребище».

  Міський голова Анатолій Білик у вступному слові щиро привітав погребищан і гостей зі святом, подякував за підтримку міської ради у її прагненні зробити наше древнє місто кращим, сучаснішим, закликав й надалі пишатися Погребищем та робити все, щоб населений пункт був комфортним для проживання.

  Зі сцени до присутніх зі словами привітань звернулися голови Погребищенської районної державної адміністрації та районної ради Іван Вінник і Сергій Волинський, які вручили почесні грамоти.

  Іван Васильович подякував погребищанам, які небайдужі до долі рідного міста, а особливо – представникам старшого покоління, мудрим наставникам, тим, хто пройшов війну, голод, розруху, але не зломився, не втратив віри, продемонструвавши приклад безкорисного служіння малій батьківщині, змінюючи своєю працею кожен день життя на краще. Привітав і молоде покоління, яке буде визначати долю нашого міста в майбутньому. Побажав, щоб щастя, любов і достаток жили на кожній вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх у згуртовану і небайдужу громаду.

  Розділити радість свята до нас у суботу прибув депутат Вінницької обласної Ради Михайло Повшедний, який теж побажав розквіту Погребищу, Божої благодаті його мешканцям.

  А далі погребищани поринули в колоритну, запропоновану юними й дорослими талантами нашого краю концертно-розважальну програму, де впереміж з художніми номерами оголошувались підсумки проведеного двомісячника благоустрою та називались кращі підприємства, установи, обійстя містян, вшановано старожилів, новонароджених, подружжя, яким виповнився шлюбний ювілей…

  Своїми піснями в дуеті зі співачкою Тетяною Денисюк привітав жителів міста народний артист України Микола Янченко.

  За матеріалами районної газети «Колос»