8 червня 2017 року заступником голови райдержадміністрації П. Шафранським проведено нараду з головами та бухгалтерами виконавчих комітетів місцевих рад району за участі заступника голови районної ради І.Гордійчука, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ та організацій.

  О. Недошовенко, заступник начальника управління фінансів райдержадміністрації, роз’яснив зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268, затверджені постановою КМУ від 24.05.2017 р.№353, детально зупинився на окремих пунктах наказу Міністерства Праці України № 77 «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням місцевого самоврядування та їх виконавчих органів».

  Про організацію громадських робіт з благоустрою населених пунктів йшлося в інформації директора Погребищенського районного центру зайнятості О. Віцінського, який зазначив, що кошторисом для фінансування громадських робіт на рік передбачено 135 тис. грн, із них за 5 місяців компенсовано сільським радам 99,800 тис. грн. Тісною є співраця з міською радою, Морозівською, Мончинською, Левківською Павлівською та Новофастівською сільськими радами.

  Виступ начальника відділу управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Т. Процюк стосувався нарахування населенню субсидій. Вона наголосила, що з 1 травня 2017 року, постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року №300 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» внесено чергові зміни до Положення про порядок надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу та твердого палива. Відповідно до змін управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації житлові субсидії призначаються за оновленим порядком.

  З інформацією про соціальний захист дітей виступила начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Л. Гарнага, яка зазначила, що станом на 08.06.2017 р. на обліку служби у справах дітей райдержадміністрації перебуває 96 дітей: 79 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківськогго піклування, і 17 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. На території району проживає 66 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них 42-перебувають під опікою, піклування; 24- у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу. Леся Борисівна звернулася з проханням до керівників територіальних громад району з проханням посилити контроль за дітьми на період літніх канікул під час проведення ними дозвілля і відпочинку.

  Завершилося зібрання виступом головного лікаря комунальної установи «Погребищенський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» І.Роздольського, який розповів про стан виконання в районі пілотної програми з часткової компенсації цін на ліки. Він наголосив на необхідності вдосконалення інформаційного забезпечення первинної ланки медицини району.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації