14 червня 2017 року в актовому залі Погребищенського медичного коледжу відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня медичного працівника. З привітанням до медиків звернулися голова райдержадміністрації І. Вінник, керуючий справами виконкому міської ради С.Єфімовський, головні лікарі центральної районної лікарні та центру первинної медико-санітарної допомоги В. Павліченко та І. Роздольський, директор медичного коледжу О.Гаврилюк.

  Голова райдержадміністрації І. Вінник у вітальному слові, зокрема, зазначив: «Висловлюю найтепліші слова вдячності тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя. Бажаю кожному працівнику медичної галузі нашого краю міцного здоров’я, плідної та наполегливої праці, натхнення та вагомих здобутків у вашій повсякденній, такій серйозній та важливій роботі. Родинного вам тепла, достатку, любові та сімейного благополуччя.

  Кращим медичним працівникам, які впродовж року показали найкращі результати, вручили грамоти райдержадміністрації та районної ради, міської ради.

  Для учасників і гостей свята було підготовлено концертну програму у виконанні майбутніх медиків — студенти медколеджу.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації