20 червня 2017 року головою районної державної адміністрації І. Вінником проведено семінар-нараду з головами виконавчих комітетів місцевих рад району, опікунських рад та фахівцями з соціальної роботи, керівників структур, дотичних до питань захисту дітей.

  Про аналіз роботи опікунських рад за перше півріччя 2017 року та завдання на друге півріччя, організацію підготовки та проведення засідань опікунської ради, оформлення відповідної документації, проведення практичних занять інформувала присутніх директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Т. Скарбовійчук.

  Р. Гончарук, завідувач сектору правового забезпечення апарату райдержадміністрації, розповів про юридичні засади діяльності органів опіки та піклування в територіальних громадах.

  Про системну діяльність дорадчих органів як запоруки міжвідомчої взаємодії, зокрема, про роботу районної комісії з питань прав дитини доповіла начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Л. Гарнага.

  Головний спеціаліст з питань сім’ї та молоді управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації А. Круторог проінформувала про діяльність міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

  Підбиваючи підсумки, голова райдержадміністрації І. Вінник підкреслив важливість питань, що порушувалися, та наполіг на тісній співпраці у їх вирішенні.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації