22 червня 2017 року голова райдержадміністрації І. Вінник взяв участь в засіданні чергової вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради С. Волинський.

  У роботі сесії взяли участь депутат Вінницької обласної ради М. Повшедний, заступник голови райдержадміністрації П. Шафранський, керівники територіальних громад району, керівники підприємств, структурних підрозділів райдержадміністрації.

  До порядку денного засідання було включено 52 питання, які відповідно до Регламенту районної ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та погоджувалися президією районної ради.

  Депутати заслухали звіт голови районної ради С. Волинського про роботу за період з квітня 2016 року, який був попередньо оприлюднений в районній газеті «Колос» та на сайті районної ради.

  В ході роботи сесії розглянуто, але не підтримано, питання про припинення діяльності юридичної особи комунальних закладів «Ординецька загальноосвітня школа І ступеня Погребищенської районної ради Вінницької області», «Адамівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Погребищенської районної ради Вінницької області», пониження ступеня комунального закладу «Спичинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Погребищенської районної ради Вінницької області». Депутатами не підтримано

  Внесено зміни до районного бюджету на 2017 рік, районної Програми роботи з обдарованою молоддю на 2013-2017 роки, районної Комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей, а також сімей загиблих та інших верств населення, які потребують соціального захисту, на 2017 рік.

  Заслухано звіти про:

  • результати діяльності прокуратури на території району;
  • діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території району;
  • хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Погребищенського району на 2017 рік за 1 півріччя 2017 року, розвитку малого та середнього підприємництва у Погребищенському районі на 2017 - 2018 роки за 1 півріччя 2017 року;
  • хід виконання Комплексної програми розвитку охорони здоров»я Погребищенського району «Майбутнє Надросся в збереженні здоров’я його громадян» на 2016 -2020 роки; - хід виконання районної програми «Питна вода» на 2007-2020 роки.

  Сесія районної ради розглянула ще низку питань, зокрема: затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації, затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації