23 червня 2017 голова райдержадміністрації І. Вінник та голова районної ради С. Волинський привітали працівників державної служби району з професійним святом.

  «Сумлінно виконуючи свої обов'язки, ви віддано служите народу України, сприяєте ефективному функціонуванню державного механізму, щоденно вирішуєте багато важливих завдань, які стоять перед нашим районом та країною в цілому. Бажаю вам і вашим родинам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, міцного здоров'я та задоволення від почесної праці», - зазначив голова райдержадміністрації у вітальному слові.

  Керівники району вручили Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради кращим працівникам державної служби: С. Вознюк - завідувачу сектору реєстраційних дій райдержадміністрації, Я. Василенку - головному спеціалісту Відділу у Погребищенському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області, А. Дзюбенку - головному спеціалісту відділу бухгалтерського обліку та контролю за призначенням та виплатою пенсій та допомог управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, В. ЛЕВЧИК - головному спеціалісту Погребищенського сектору обслуговування громадян Іллінецького об’єднаного управління Пенсійного фонд України у Вінницькій області, Н. Садовій - головному спеціалісту відділу освіти райдержадміністрації, Л. Татчук - головному спеціалісту відділу з призначення грошових допомог та компенсацій управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Г. Шлапак – головному спеціалісту загального відділу апарату райдержадміністрації.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації