26 червня 2017 року голова райдержадміністрації І.Вінник та голова районної ради С. Волинський провели щотижневу нараду за участі керівників відповідних районних служб, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації.

  Головний лікар комунальної установи «Погребищенський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» І.Роздольський інформував про стан відшкодування вартості лікарських засобів при лікуванні хворих на серцево-судинні хвороби, цукрового діабету ІІ типу, бронхіальної астми згідно з переліком міжнародних непатентованих назв лікарських засобів аптечними закладами.

  Про завершення навчального року, організацію пришкільних таборів та оздоровлення дітей, підготовку до проведення ремонтних робіт в закладах освіти йшлося в інформації начальника відділу освіти райдержадміністрації З.Бутенко.

  В ході наради розглянуто ряд питань, які вимагають негайного вирішення, зокрема:

  • про підготовку до відзначення 21-ї річниці Конституції України;
  • про доопрацювання проектної заявки та відповідного пакета документів по реконструкції каналізаційних мереж та очисних споруд по Погребищенській ЦРЛ до Міністерства екології та природних ресурсів України;
  • про встановлення додаткових камер спостереження в м.Погребище.

  За підсумками обговорення піднятих питань дано ряд доручень керівникам районних служб, структурних підрозділів райдержадміністрації.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації